Savran Klinik, kurulduğu ilk günden bu yana gerek estetik başarısı gerekse de uzman kadrosuyla profesyonel başarılara imza atıyor. Hayatın aksayan yönlerini fiziksel ve duygusal anlamda onarmayı kendisine amaç edinmiş olan ekibiyle sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

 

Savran Klinik Farkını Yaşayın

Günümüzde sunmuş olduğu profesyonel hizmetler ve başarılı çalışmalarla adını öne çıkaran çıkan kliniğimiz, sizleri her aşamada en az bir refakatçi gibi yanında oluyor. Kliniğimizde tam kapsayıcı sağlık hizmetleri, konusunda uzman bir kadro tarafından verilmektedir.

 

Savran Klinik’ten Tam Kapsayıcı Sağlık Hizmeti

Tam kapsayıcı sağlık hizmetimizle sizlere en rahat ulaşımla kliniğimize ulaşımınızı sağlıyoruz. Uçak biletinizi ve havaalanından kliniğimize transferinizi gerçekleştiriyoruz. Ardından kiniğimizde yatışınızı gerçekleştirdikten sonra uzman doktorumuzla görüşme gerçekleştiriyorsunuz. Detaylı bir görüşmenin ardından anlaşılan zamanda uygulanacak olan işlemler gerçekleştiriliyor ve siz tamamen iyileşene kadar ekip arkadaşlarımız her konuda size yardımcı oluyor. Aşamaların tamamında sağlığınız, konforunuz için en iyiyi size sunuyoruz. Üstelik tüm bu işlemler kapsayıcı sağlık hizmeti içerisinde yer alıp tahmininizden çok daha uygun fiyatlarla size sunuluyor.

Kliniğimizde mevcut olan Vectra cihazımız ile 3 boyutlu fotoğrafınız oluşturularak operasyon öncesi gerçekleştirilecek değişiklikler bu 3 boyutlu fotoğraf üzerinde çalışılır. Bu sayede operasyon sonrasında sürpriz bir sonuçla karşı karşıya kalma endişesi ortadan kaldırılır.

 • Kliniğimize ulaşım sağlamak için bir araç aramanıza ve bunları organize etmenize gerek yoktur. Kliniğimiz, sizin için uçak bileti gönderiminden operasyon sonrasındaki bütün aşamalarla yakından ilgilenmektedir.
 • Kliniğimizde çifte standart bulunmamaktadır. Kliniğimize, yurtdışından gelen ve yurtiçinden gelen herkes aynı profesyonel hizmeti alır. Kesinlikle hiçbir ayrım gö
 • Bütün aşamalarda yanınızda sizinle refakat edecek çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu sayede refakatçi bulmakla uğraşmanıza gerek kalmaz.

Rejuvent Klinik ile olan anlaşmamız sayesinde kampanyalı fiyatlar dâhilinde ameliyat sonrasında yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz şunlardır;

 • Fraksiyonel Lazer
 • Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi ( Velashape, soğuk lipoliz, odaklı ultrason)
 • Leke tedavileri (Q-swiched lazer)
 • Hydrafacial
 • Karbon peeling
 • Medikal cilt bakımı
 • Kalıcı makyaj
 • Dolgu uygulamaları (dudak, gözaltı, çene, elmacık kemiği)
 • Somon DNA
 • Altın iğne
 • Dermapen

Uzman Hekim kadromuzda yer alan Op. Dr. Cahit Vural özellikle tam kapsayıcı sağlık hizmetini kullanan doktorlarımızdan biri olup özellikle bu ameliyat sonrası toparlayıcı hizmetlerin siz hastalarımız için iyileşme sürecini hızlandıracağını ve bu yüzden iyileşme sürecinde uygulanması gerektiğini vurgulamaktadır.

Op. Dr. Cahit Vural, özellikle yapılacak olan operasyonları başarı ile yönetebilmesi ve hastalarıyla birebir ilgilenebilmesi için günde 3 ameliyattan fazlasını almıyor, bu süreyi hastalarıyla birlikte geçiriyor ve iyileşmeyi hızlandırmak için yardımcı yöntemler uyguluyor.

Meme operasyonları ile burun operasyonlarında, operasyonun başarılı bir şekilde yönetilebilmesi için, 1 gün öncesinde kliniğimize gelinmesi gerekmektedir. Kliniğimizde ameliyatsız gençleştirme uygulamaları için indirimler uygulanabilmektedir.

Savran Klinik kurulduğu ilk günden bu yana hayatınıza güzellikler katmaya başarılı uzman hekim kadrosuyla devam etmektedir. Bırakın hayatınızdaki güzellikler gün yüzüne çıksın.